Červeného kříže 1672, Ostrava Tel.: 603 452 769

Těžko si představit, jak se cítí člověk, který má vážný zdravotní problém, který je navíc doprovázen ztrátou vlasů. Tu životní změnu nesou obvykle hůře ženy. Naštěstí však existuje poměrně snadné řešení – paruka.

Co je to vlastně paruka?

Paruka slouží jako kosmetický doplněk nebo jako zdravotní pomůcka. Její účel je však vždy stejný – změna vzhledu hlavy jak po stránce estetické, tak po stránce zdravotní (termoregulace). Paruky se vyrábějí v různých délkách a typech, a to buď z pravých nebo umělých vlasů, tzv. vlasových náhražek. Paruku lze poměrně snadno nasadit i udržovat a tak se z ní stává častá pomůcka pro ženy i pro muže.

Paruka z pravých vlasů

V poslední době se stále více rozšiřuje trend paruk z pravých vlasů. Vlasy v požadované kvalitě a délce se vykupují ve speciálních salonech nebo v kadeřnictví a jsou dále zpracovány.

Jaké výhody má paruka z pravých vlasů

  • Dokonalý, přirozený vzhled
  • Mezi hlavní výhodu patří možnost práce s vlasy v rámci tvarování, stylování a účesů. Vlasy se chovají jako zdravé (rostoucí) vlasy.
  • Delší zachování barvy
  • Hustota vlasů je přirozená

Jaké výhody má paruka z umělého vlákna

  • Nižší cena než paruka z pravých vlasů
  • Jednodušší údržba
  • Delší životnost než paruka z pravých vlasů
  • Výhoda/nevýhda, ale syntetické vlákno má nepatrně větší objem než pravý vlas, tím vzniká vyšší celková hustota vlasů, kterou však lze řešit prostříháním.

Sháníte zdravotní paruku v Ostravě?

V naší prodejně zdravotních pomůcek najdete širokou nabídku dámských i pánských paruk různých střihů, barev i délek. Rádi vám pomůžeme s výběrem, poradíme ohledně nasazování a údržby. Uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Nejen pro onkologické pacienty

Milé dámy a pánové, nezapomínejte, že vaše krásy a kvality nespočívají v délce vašich vlasů. Nenechte se zvyklat povrchním stylem života a radujte se z hodnotnějších věcí a okamžiků. Noste si na hlavě co sami chcete, ať už je to kůže, šátek nebo paruka. Hlavně držte hlavu vzhůru! 🙂 Jsme zde pro vás a nabízíme i další zdravotní pomůcky jako jsou šátky a epitézy prsu.

Navštivte naši prodejnu zdravotních pomůcek v Ostravě

Zdravotní potřeby Ostrava

Adresa
Červeného kříže 1672
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Otevírací doba
pondělí až pátek: 8–15.30 hod.
Sobota, neděle zavřeno

Tel.: 603 452 769 nebo 734 479 321

Kontaktujte nás


Zajímavé články

Archiv všech článků

Fenomén otužování – jak začít a na co si dát pozor

Délka čtení: 3 min.

Paruka není tabu, ale módní doplněk

Délka čtení: 2 min.

10 tipů jak posílit imunitu nejen v zimě

Délka čtení: 4 min.

Cukrovka – co byste o ní měli vědět

Délka čtení: 5 min.