Červeného kříže 1672, Ostrava Tel.: 603 452 769

Prsní epitézy, paruky, šátky a další pomůcky pro onkologické pacienty

Naším posláním je pomáhat vám ke kvalitnějšímu životu. Jsme vaším partnerem v nelehkých životních zkouškách a situacích. Nabízíme pouze takové zboží, u kterého jsme si jisti jeho kvalitou. Nabízíme prsní epitézy, paruky, šátky, spodní prádlo a další zdravotní potřeby nejen pro onkologické pacienty.

Co jsou to prsní epitézy?

Prsní epitézy slouží jako prsní náhrada, a to buď celková, nebo částečná. Může se jednat o náhradu po odstranění prsa operací nebo kvůli vrozené vadě. V naší nabídce naleznete kvalitní produkty značky Amoena.

Prsní epitézy
Kvalitní prsní epitézy značky Amoena

Jak vybrat vhodnou epitézu?

Volba velikosti epitézy vychází velikost i tvar prsu i celková postava. Pro odhadnutí správné velikosti prsní náhrady je nejlepší znát rozměr dobře padnoucí podprsenky. Pokud si nejste jistá, můžete se obrátit na naši pracovnici, která vám pomůže změřit správný rozměr.

Prohlédněte si dokumenty

Odhad epitézy podle prádla
Jak vybrat tloušťku korekční epitézy

Složení prsní epitézy

Základ prsních epitéz tvoří vrstva velmi jemného a měkkého silikonu. Epitéza dokáže díky tenkým okrajům přilnout k tělu a přirozeně doplňuje celkový vzhled. Zadní část může být samolepivá, dokonale drží v podprsence i při pohybu. Zadní část je vyplněna patentovaným materiálem Comfort+, který vyrovnává rozdíly teplot pod epitézou.

Dámské i pánské paruky

V naší nabídce naleznete velmi kvalitní paruky značky Jillylenau. Paruky všech délek a typů, pro ženy i muže. Náš ochotný personál vám doporučí vhodný výběr, poradí jak paruku správně nasadit i jak o ni dále pečovat.

Šátky, turbany, spodní prádlo

Příjďte si vybrat do naší prodjeny zdravotních potřeb v Ostravě nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi vám poradíme a splníme vaše přání.

Poraďte se prosím se svým lékařem nebo kontaktujte naši prodejnu. Více se také dozvíte v sekci Časté dotazy.

Navštivte naši prodejnu zdravotních pomůcek v Ostravě

Zdravotní potřeby Ostrava

Adresa
Červeného kříže 1672
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Otevírací doba
pondělí až pátek: 8–15.30 hod.
Sobota, neděle zavřeno

Tel.: 603 452 769 nebo 734 479 321

Kontaktujte nás